Upgradujte na BlindShell Classic 2 a ušetřete! 2500 Kč pro každého!

  • Vyměňte své zařízení BlindShell Classic 1 bez ohledu na jeho stav: Ať už je vaším věrným společníkem několik let, nebo už leží v šuplíku, chceme ho zpět! Na oplátku vám poskytneme jedinečnou slevu 2500 Kč na nákup BlindShell Classic 2.

  • Zažijte novou úroveň přístupnosti a pohodlí: Díky novým a vylepšeným funkcím poznáte zásadní rozdíl oproti staršímu modelu. 

  • Připojte se k oslavě naší neuvěřitelné komunity: Být součástí rodiny BlindShell znamená být součástí něčeho výjimečného. Využijte této časově omezené nabídky a připojte se k nám, abychom pokračovali v inovacích našich produktů

  • Podpořte udržitelnost tím, že dáte svému starému zařízení nový život: Pomozte nám snížit množství elektronického odpadu v oběhu a pozitivně ovlivnit životní prostředí! Účastí na této akci nejenže modernizujete své technologie - přispíváte k udržitelnější budoucnosti.

Jak využít tuto úžasnou příležitost:

  • Zakupte si BlindShell Classic 2 za běžnou cenu na našich webových stránkách.

  • Pošlete zpět svůj  BlindShell Classic 1 na naši centrálu na adresu:                          Matapo a.s.                                            Branická 26/43                                                147 00, Praha - 4                                              Česká republika.

  • Jakmile obdržíme vaše staré zařízení, dostanete zaslouženou náhradu 2500 Kč.

Poznámka: Nabídka platí pro telefony zakoupené po 13.5.2024. Napište nám na adresu info@blindshell.com, že využíváte této akce, a uveďte číslo objednávky nově zakoupeného telefonu BlindShell Classic 2. Pošlete nám zpět svůj telefon BlindShell Classic 1 a v balíčku uveďte, že jej posíláte zpět v rámci akce. 

Nenechte si ujít příležitost vylepšit svůj BlindShell a zároveň ušetřit! 

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, náš tým je vždy připraven vám pomoci (info@blindshell.com).

Děkujeme, že jste důležitou součástí BlindShell rodiny!