Roční prodloužená záruka pro BlindShell Classic 2

Získáním ročního prodloužení záruky pro váš mobilní telefon BlindShell Classic 2 si zajistíte poklidnou mysl a bezstarostné užívání Vašeho zařízení. Prodloužená záruka nabízí ochranu proti nepředvídatelným závadám, které mohou nastat i po uplynutí standardní záruky.

Podmínky využití:

Prodloužená záruka se vztahuje pouze na nové telefony a na telefony, které jsou ještě v záruce. Při nákupu je nutné do poznámky objednávky uvést IMEI kód, který najdete na informačním štítku pod baterií, na krabičce nebo v menu telefonu. Tímto kódem se potvrdí platnost záruky.

Získejte klid a jistotu s naší prodlouženou a mějte svůj BlindShell Classic 2 v bezpečí.

Cena: 1 750 Kč Původní cena:

Skladem

Při nákupu nad 1 700 Kč doprava zdarma.

Co zahrnuje prodloužená záruka:

Závady na hardware: Pokud dojde k nefunkčnosti jakéhokoli hardwarového komponentu, jako je mikrofon, reproduktor, kamera či tlačítka.

Problémy se zapnutím nebo nabíjením: Telefon, který se náhle nezapne nebo není možné ho nabít (pokud nedojde k poškození tekutinou, pádu nebo uživatelskému poškození USB slotu)

Nefunkční klávesnice

Ostatní závady nezpůsobené nesprávným používáním: Záruka pokrývá i další technické problémy, které nejsou důsledkem nesprávného užívání zařízení.

Co není zahrnuto v prodloužené záruce:

Uživatelské poškození: Namočení telefonu, pád s následným prasknutím displeje nebo poškozením krytů, vylomení USB slotu či běžné opotřebení.

Běžné opotřebení: Ošoupání  barvy, poškrábání displeje

Nižší výdrž baterie: Baterie je přirozeně se opotřebovávajícím komponentem a snížení její výdrže se řadí k běžnému opotřebení telefonu.
 

Podmínky využití:

Prodloužená záruka se vztahuje pouze na nové telefony a na telefony, které jsou ještě v záruce. Při nákupu je nutné do poznámky objednávky uvést IMEI kód, který najdete na informačním štítku za baterií, na krabičce nebo v menu telefonu. 

Získejte si klid a jistotu s naší prodlouženou zárukou a nechte svůj mobilní telefon BlindShell Classic 2 v bezpečí.